0 грн
Флюїд для сяйва шкіри Anne Semonin Glow 50 мл
Флюїд для сяйва шкіри Anne Semonin Glow 50 мл
0 грн
Новий флюїд для сяйва шкіри освіжає блідий колір обличчя, зволожуючи і відновлюючи шкіру. Він наноситься за лічені секунди і надає обличчю Миттєве сяйво і вишукано-легкий ефект засмаги. У складі флюїду присутні унікальні світловідбиваючі частинки, які створюють на шкірі перламутровий ефект і підлаштовуються під індивідуальний тон шкіри. Не містить автозагар.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ
![]() |
НОВА ПОШТА (по всій Україні) |
Термін |
Сума замовлення |
Вартість |
|---|---|---|
|
До відділення |
до 3000 грн | від 60 грн |
| від 3000 грн | БЕЗКОШТОВНО | |
|
За адресою |
до 4000 грн | від 95 грн |
| від 4000 грн | БЕЗКОШТОВНО |
При виборі способу оплати "Готівкою при отриманні" додається комісія 2% від суми + 20 грн за перерахування післяплати (накладений платіж)
![]() |
МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА від 10$ |
Мито: Звертаємо Вашу увагу, що всі міжнародні посилки можуть обкладатися митом і податками. Зазначені на сайті ціни не включають мита і податки. Всі види митних зборів визначаються і регламентуються місцевими митними властями. Звертайтеся, будь ласка, за подальшою інформацією на сайт місцевої митної служби у вашій країні.
СПОСОБИ ОПЛАТИ
Онлайн-оплата карткою |
![]() |
- MonoPay. ApplePay. GooglePay. Visa/MasterCard.
- Без комісії
Онлайн-оплата LiqPay |
![]() |
- Visa/MasterCard. ApplePay. GooglePay. PrivatPay.
- Без комісії
Карткою після підтвердження |
![]() |
- Після підтвердження замовлення ми відправимо вам посилання на оплату карткою.
- Visa/MasterCard. Apple Pay. Google Pay. Privat Pay.
- Без комісії
Покупка частинами від monobank |
![]() |
- Ви можете оплатити своє замовлення 3 платежами
- Період розстрочки без відсотків - 2 місяці
- Без комісії
Оплата при отриманні |
![]() |
- При доставці Новою Поштою додається комісія за перерахування післяплати 2% + 20 грн (накладений платіж)
- У нашому магазині ви можете сплатити свою покупку через POS-термінал. Без комісії
Результат
- Забезпечує здорове сяйво шкіри
- Створює вишукано-легкий ефект засмаги
- Зволожує і наповнює шкіру поживними речовинами
- Запобігає старінню
- Захищає шкіру від УФ-променів
- Зміцнює захисний бар'єр шкіри.
Результати клінічних досліджень:
- 95% жінок повідомили, що продукт вбирається за кілька секунд.
- 80% підтвердили, що шкіра стає сяючою.
- 75% респондентів відзначили, що шкіра стала м'якше.
- 70% жінок підкреслили, що флюїд зволожує шкіру.
- 70% сказали, що шкіра виглядає красивою і тонованою, як після засмаги.
Інгредієнт
- Олія плодів пальми Буріті Живить, зволожує, містить природний сонцезахисний фільтр. Масло буріті багата ненасиченими жирними кислотами і є потужним джерелом каротиноїдів (натуральних пігментів, що відповідають за кисневий обмін), Pro-Вітаміну А. Бета-каротин, відомий як провітамін А, є потужним нейтралізатором вільних радикалів і захищає шкіру від пошкоджень і дегідратації, а також зменшує її чутливість до ультрафіолету.
- Масло абрикосової кісточки Зволожує, пом'якшує, відновлює баланс шкіри. Стимулює вироблення колагену, знімає роздратування і запальні процеси, тонізує і живить.
- Масло насіння томата Багато високим вмістом лікопену, який за своїми властивостями перевершує навіть такі високоефективні антиоксиданти, як вітамін С і Е.захищає шкіру від УФ-променів і негативного впливу навколишнього середовища. Зволожує суху шкіру, заспокоює, усуває відчуття стягнутості. Активізує регенерацію клітин і покращує колір обличчя.
- Екстракт барбадоської вишні Містить велику кількість вітаміну С, мінеральні солі, протеїни, рослинні слизу. Має зволожуючу і стимулюючу дію на шкіру. Високий вміст вітаміну С дозволяє застосовувати екстракт в якості антиоксиданту. Живить і захищає шкіру, попереджає запалення і сонячні опіки.
- Органічна апельсинова вода Багата сильними антиоксидантами і бета каротином. Зволожує, пом'якшує, бореться з почервоніннями і покращує колір обличчя.
Застосування
Злегка струсіть перед використанням Для активації двофазної формули. Бризніть засіб на спонж з целюлози від Anne Semonin і нанесіть на обличчя, шию і зону декольте перед нанесенням зволожуючого крему або змішайте флюїд з кремом і нанесіть одночасно. При необхідності поновіть нанесення для ще більш інтенсивного ефекту засмаги.
| Загальна інформація | |
| Країна | Франция |
| Обличчя | |
| Проблеми/Рішення | Увлажнение, Питание, Сияние, Защита от солнца, Восстановление защитного барьера |
| Тип шкіри | Для всех типов, Жирная, Зрелая, Нормальная, Комбинированная, Проблемная и склонная к акне, Сухая, Чувствительная и реактивная |
































