Публічна оферта

Редакція від 06.01.2024 р.

Цей договір купівлі-продажу товару ("Договір") визначає принципи взаємодії сторін при пропонуванні до замовлення товарів і їх придбанні в Інтернет-магазині (Маркетплейс) https://shine-bright.com.ua

Договір є публічним відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України – його умови є однаковими для продавця та покупця. 

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги в Інтернет-магазині (Маркетплейс) https://shine-bright.com.ua, Покупець погоджується з умовами цього Договору в повному обсязі. Зокрема, Покупець погоджується з порядком та умовами оформлення замовлення, оплати, доставки та повернення товару. 

 

Мінімальний вік.

 

Послуги на Веб-сайті доступні тільки особам, які досягли повноліття відповідно до законодавства країни-резидента або громадянином якої така особа є і здатна укладати юридично зобов'язуючі договори відповідно до чинного законодавства.

Не обмежуючи вищезазначене, Послуги на Веб-сайті не призначені для використання неповнолітніми особами. Якщо ви не відповідаєте цим вимогам, будь ласка, не користуйтесь Послугами і не заходьте на Веб-сайт.

 

Інтернет-магазин (Маркетплейс) надає послуги, що дозволяють Користувачам реєструватися та створювати на Маркетплейсі Облікові записи, розміщувати Товарні позиції та Оголошення з метою пропонування до продажу товарів і/або послуг, ознайомлюватися з пропозиціями Продавців і Авторів оголошень та здійснювати покупки.

 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1 Інтернет-магазин (Маркетплейс) - сукупність програмних та апаратних засобів, результат комп'ютерного програмування у вигляді онлайн сервісу (платформи) shine-bright.com.ua, що управляється Адміністратором, та на якому Продавці пропонують товари, а Покупці можуть здійснити їх замовлення, який розміщений в мережі Інтернет за адресою shine-bright.com.ua і належить Адміністратору. 

1.2 Адміністратор – фізична особа підприємець Костанда Олена Миколаївна, що діє відповідно до чинного законодавства України, місцезнаходження: Україна, 03127, місто Київ, Проспект Голосіївський, буд. 30-Б, кв. 60, що є власником Інтернет-магазину shine-bright.com.ua і визначає порядок його використання.

1.3 Адміністрація – співробітники Інтернет-магазину shine-bright.com.ua, що здійснюють управління веб-сайтом, виконують технічні, організаційні та інші функції щодо забезпечення функціонування сервісів Інтернет-магазину shine-bright.com.ua, а також надають інформаційну, консультаційну та іншу підтримку.

1.4 Замовлення – розміщена Покупцем заявка на придбання товару(-ів) та послуг Продавця, оформлена через кошик Інтернет-магазину shine-bright.com.ua.

1.5 Контент – інформація про товар,та послуги що розміщується в Інтернет-магазиніshine-bright.com.ua: назва та опис, фотографії, характеристики, тощо.

1.6 Покупець – будь-яка фізична або юридична особа, що здійснює замовлення в Інтернет-магазині shine-bright.com.ua з метою покупки Товару, а також, для цілей цього Договору, будь-яка фізична особа відвідувач Інтернет-магазину shine-bright.com.ua.

1.7 Продавець - особа, яка здійснює діяльність з продажу товарів і/або послуг, зареєстрована на Маркетплейсі і має доступ до розділу маркетплейсу, в якому може публікувати інформацію про себе (в тому числі - контактну), про пропоновані товари і послуги, комерційні пропозиції, іншу інформацію відповідно до чинного законодавства України.

1.8 Платіжна система - партнер Інтернет-магазину, що забезпечує безпечні платежі між Покупцем та Продавцем. 

1.9 Сторони – Продавець та Покупець. 

1.10 Товар (и) – Косметика та аксесуари. 

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

  1. При розміщенні замовлення Покупець підтверджує, що він ознайомився з усіма умовами купівлі-продажу товарів та послуг за Договором, він розуміє та погоджується з цими умовами. Всі умови Договору викладені в Договорі є обов’язковими для сторін. Особа, яка не погоджується з цими умовами, не може бути стороною за Договором та повинна утриматися від купівлі товарів, розміщених в Інтернет-магазині. 

  2. Договір набирає чинності для сторін з моменту направлення Покупцю повідомлення про прийняття Продавцем замовлення Покупця щодо товару, розміщеного в Інтернет-магазині. Укладенням Договору вважаються також фактичні дії Продавця, які свідчать про прийняття замовлення Покупця, наприклад, підготовка замовленого товару до відправлення.

  3. Договір вважається укладеним в порядку ст. 642 Цивільного кодексу України та стає чинним з моменту здійснення Продавцем однієї із дій, передбачених п. 2.2. даного Договору. 

  4. Договір має юридичну силу відповідно до ст.ст. 633, 641, 642 Цивільного кодексу України та є рівносильним Договору, підписаному сторонами.

  5. Розміщуючи замовлення в Інтернет-магазині, Покупець гарантує, що є повністю дієздатною особою або належним чином зареєстрованою юридичною особою резидентом України (яка не зареєстрована на тимчасово окупованих територіях та населених пунктах, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження).

 2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

  1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, обраний Покупцем в Інтернет-магазині, а Покупець зобов’язується оплатити та прийняти товар на умовах, визначених Договором. 

  2. Покупець самостійно та на власний розсуд здійснить вибір товару, з запропонованого в Інтернет-магазині асортименту.

 3. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. РЕЄСТРАЦІЯ

  1. Покупець самостійно здійснює замовлення товару онлайн в Інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв'язку за контактами, вказаними в Інтернет-магазині.

  2. Задля оформлення замовлення Покупець може зареєструватися в Інтернет-магазині (з метою подальшого використання власного облікового запису для оформлення замовлень, їх відстеження тощо) або заповнивши відповідну форму, надавши необхідні дані.

  3. Покупець зобов'язується надати достовірну, точну і повну інформацію про себе. Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, яке зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

  4. У процесі реєстрації в Інтернет-магазині Покупець вказує логін (П.І.Б.,телефон, e-mail) Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам права доступу, вказані при реєстрації. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно Покупець.

  5. Замовлення вважається прийнятим Продавцем і підлягає виконанню після підтвердження останнім замовлення (підтвердженням є повідомлення Продавця, спрямоване Покупцеві у будь-якій формі за допомогою засобів зв'язку).

  6. Після підтвердження замовлення Покупцеві може надаватися інформація про орієнтовану дату доставки шляхом направлення повідомлення на електронну адресу або номер телефону, або телефонного дзвінка на номер телефону, зазначені Покупцем під час оформлення замовлення. 

  7. У разі відсутності замовлених товарів на складі Продавця, в тому числі з причин, незалежних від Продавця, Продавець може анулювати відповідну частину замовлення Покупця, повідомивши його про таке анулювання протягом десяти (2) днів з моменту здійснення замовлення. У разі, якщо Покупець сплатив вартість товару при здійсненні замовлення, Продавець: (1) відшкодовує Покупцю сплачену вартість товару, який було анульовано в замовленні, незважаючи на причину відсутності товару; або (2) повідомляє Покупця про можливість здійснення заміни замовленого товару іншим товаром із аналогічними характеристиками та вартістю; або (3) повідомляє Покупця про можливе продовження терміну доставки товару, за можливості (разом із основним замовленням або окремо від нього).

  8. При реєстрації та/або здійсненні замовлення Покупець передає Продавцю свої персональні дані. Обробка персональних даних Покупця Адміністратором здійснюється на умовах, визначених у Політиці Конфіденційності. Здійснюючи замовлення в Інтернет-магазині та/або реєструючись на в Інтернет-магазині, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та погоджується з умовами Політики Конфіденційності, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, надає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору.

  9. Розміщуючи замовлення та здійснюючи оплату, Покупець підтверджує, що, на виконання вимог ч.2 ст.13 Закону України "Про захист прав споживачів", йому (їй) було надано інформацію про:

 1. найменування продавця;

 2. основні характеристики продукції;

 3. ціну, включаючи плату за доставку, та умови оплати;

 4. інші умови поставки або виконання договору;

 5. період прийняття пропозицій;

 6. порядок розірвання договору.

Якщо у Покупця виникне необхідність підтвердити інформацію щодо будь-якого з питань зазначених в цьому пункті, слід направити відповідний уточнюючий запит до Продавця електронною поштою, що вказана в цьому Договорі, або скориставшись онлайн-формою Інтернет-магазині. 

 1. Після підтвердження та оформлення замовлення Покупець отримає електронний лист з інформацією про здійснене замовлення. Покупцю слід уважно прочитати це повідомлення. Якщо Покупець виявить помилки у замовленні, слід негайно повідомити про це Продавця електронною поштою, що вказана в цьому Договорі.

 2. Якщо замовлення було зроблено Покупцем неправильно або не було отримано Продавцем, а кошти були списані з рахунку Покупця, ці кошти будуть повернені Покупцю у повному обсязі.

 3. Скасувати або змінити замовлення неможливо, якщо воно вже перебуває на стадії підготовки. 

 1. ТОВАР

  1. Будь-які відомості про Товар, що містяться в Інтернет-магазині, мають інформаційний характер і не можуть сприйматися як такі, що повною мірою передають всі властивості і характеристики товару. Описи надають основні, проте не вичерпні (остаточні) характеристики товару. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товару, перед здійсненням замовлення Товару йому необхідно звернутися за консультацією до Продавця за допомогою контактних даних, розміщених в Інтернет-магазині. На вимогу Покупця йому будуть надані всі сертифікати якості, відповідності та санітарні сертифікати (якщо застосовно).

  2. Здійснення покупок онлайн має деякі особливості. Покупець розуміє та погоджується з тим, що:

 1. реальний колір товару може відрізнятися від кольору на фотографії в Інтернет-магазині;

 2. товари доставляються у замовленій кількості виключно за їх наявності на складі Продавця;

 3. Продавець та Адміністрація залишає за собою право у будь-який момент вилучити будь-який товар із продажу. 

 1. Оформлення Покупцем замовлення і подальша передача його до виконання, означає достатнє і повне ознайомлення Покупця з інформацією про ціну товару, технічні характеристики товару, його можливості, терміни доставки.

 2. Товар та послуга його доставки доступна на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження. Якщо доставка на обрану Покупцем адресу неможлива, Продавець повідомить про це Покупця.

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

  1. Продавець зобов’язаний:

 1. Надавати Покупцю правдиву інформацію про товари, їх вартість, а також умови доставки товарів.

 2. Передати Покупцеві товар відповідно до умов цього Договору та замовлення Покупця.

 1. Продавець має право:

 1. Змінювати вартість Товарів, в односторонньому порядку, розміщуючи їх в Інтернет-магазині. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації в Інтернет-магазині.

 2. Відмовитися від укладення Договору при відсутності у Продавця можливостей передати Покупцю відповідний товар.

 3. В односторонньому порядку розірвати Договір у випадку грубого порушення Покупцем умов цього Договору.

 1. Адміністратор має право:

 1. Змінювати умови цього Договору в односторонньому порядку. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації Інтернет-магазині.

 2. Проводити планово-профілактичні роботи, які можуть спричинити тимчасові перебої в роботі Інтернет-магазину.

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОКУПЦЯ 

  1. Покупець зобов’язаний:

 1. До моменту укладення Договору ознайомитися з умовами цього Договору та вартістю товарів, що пропонуються Продавцем через Інтернет-магазин.

 2. Самостійно та своєчасно ознайомлюватися зі змінами умов купівлі-продажу товарів, а також з актуальною редакцією Договору при здійсненні ним замовлення.

 3. Повідомити Продавцю всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві замовленого товару.

 4. Виконувати вимоги даного Договору, дотримуватися вимог чинного законодавства під час виконання даного Договору.

 5. Своєчасно оплатити товари на умовах, визначених цим Договором. 

 6. При отриманні товару провести зовнішній огляд на предмет зовнішнього пошкодження пакування, відкрити в присутності представника служби доставки зовнішнє пакування з метою перевірки відсутності пошкоджень товару, його цілісності та комплектності. 

 7. Утримуватись від інших дій, не передбачених даним Договором, але таких, які містять склад кримінального або адміністративного правопорушення, або порушують права і законні інтереси Продавця, Адміністратора, Адміністрації, інших покупців, третіх осіб.

 8. Використовувати Інтернет-магазин виключно для вибору та замовлення товару.

 9. Не розміщувати спекулятивні, неправдиві замовлення чи замовлення з метою шахрайства. Якщо у Продавця є підстави вважати, що Покупець розмістив відповідне замовлення, Продавець має право скасувати таке замовлення та повідомити про це компетентні державні органи.

 10. Не копіювати, відтворювати, створювати, перевидавати, завантажувати, роздруковувати, публікувати, перевидавати, транслювати, записувати, передавати або таким чином розповсюджувати веб-сторінки чи матеріали в Інтернет-магазині або комп'ютерні коди чи елементи, що містяться в Інтернет-магазині, крім як для особистого використання, без попередньої письмової згоди Продавця.

 11. Не змінювати та не розповсюджувати змінене наповнення (контент, матеріали) Інтернет-магазину, в тому числі, але не обмежуючись, прибравши логотипи та торговельні марки Продавця.

 12. Не завдавати шкоди, не порушувати та не впливати на безпеку будь-якої іншої частини Інтернет-магазину, наповнення чи будь-якої пов'язаної мережі або програмного забезпечення.

 13. У Адміністрації є право заблокувати доступ до Інтернет-магазину Покупцеві, у випадку виявлення порушення таким Покупцем обов’язків вказаних вище.

 1. Покупець має право:

 1. Обрати необхідні йому товари, розміщені в Інтернет-магазині, відповідно до власних потреб.

 2. В разі незгоди з будь-яким пунктом Договору, відмовитися від покупки товарів, реєстрації в Інтернет-магазині та будь-яких інших дій, що підпадають під дію цього Договору. 

 3. Звернутися за консультацією до Продавця щодо властивостей і характеристик товару.

 4. Вимагати повернення сплаченої вартості товару у разі неможливості виконання Продавцем замовлення.

 5. При виникненні претензій до якості товару, пред'явити їх у строки та в порядку, як визначено Законом України "Про захист прав споживачів" за реквізитами Продавця, що вказані в контенті товару або в картці товару в Інтернет-магазині. 

 6. Інші права, визначені чинним законодавством України.

 1. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ 

  1. Ціною товару є вартість, що зазначена в Інтернет-магазині в момент здійснення замовлення Покупцем, за виключенням випадків явної помилки. Вартість товарів та будь-яких додаткових послуг (за наявності) визначається Продавцем самостійно та розміщується в Інтернет-магазині. 

  2. Незважаючи на зусилля Продавця щодо забезпечення правильності всіх цін, визначених в Інтернет-магазині, існує можливість помилок. Якщо Продавець виявить помилку в ціні товару, замовленого Покупцем, Продавець негайно повідомить Покупця про це та надасть можливість підтвердити замовлення за правильною ціною або скасувати замовлення. Якщо Продавцю не вдасться зв’язатись з Покупцем, замовлення вважатиметься скасованим, а якщо Покупець здійснив платіж, Покупець має право повернути сплачену суму повністю.

  3. Продавець не буде зобов’язаний продавати товар за неправильною (нижчою) ціною (навіть після підтвердження замовлення), якщо помилка ціни очевидна і якщо у Продавця є всі підстави вважати, що Покупець міг або мав би помітити таку помилку.

  4. Всі ціни на товари та послуги вказані в Інтернет-магазині у гривнях.

  5. Вартість товарів та послуг може змінюватись Продавцем в односторонньому порядку залежно від кон'юнктури ринку. При цьому, такі зміни не можуть застосовуватись до замовлених Покупцем товарів, за якими Продавцем було підтверджено замовлення, крім випадків зазначених у п. 8.1. 

  6. Покупець погоджується з тим, що ціна на товар, відкладений ним до "кошику", його асортимент і кількість, будуть актуальними лише на момент формування "кошика" і можуть змінюватися, якщо покупка не була остаточно оформлена. 

  7. Оплата вартості замовлених товарів здійснюється Покупцем в готівковій (у разі отримання товару у відділенні поштової служби або шляхом кур’єрської доставки на умовах післяплати) або безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Продавця чи оплати за допомогою платіжних систем. Валютою розрахунків є гривня.

  8. Покупець зобов'язаний оплатити замовлений товар в терміни, узгоджені сторонами при оформленні замовлення.

  9. При безготівковій формі оплати зобов'язання Покупця по оплаті товару вважаються виконаними з моменту зарахування грошових коштів на банківський рахунок Продавця. 

  10. Вартість Послуг не включає в себе будь-які комісії, що стягуються банками чи платіжними системами за проведення платежу та/або за конвертацію валют. Комісійні витрати за здійснення платежів за даним Договором Покупець сплачує додатково. 

  11. Вартість товарів вказана в Інтернет-магазині без урахування витрат на транспортування товару до Покупця. Транспортні витрати оплачуються Покупцем окремо, якщо інше прямо не вказано Продавцем при здійсненні Покупцем замовлення. 

 2. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

  1. Доставка і повернення товару виконується силами Продавця або поштової служби/транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця, якщо інше прямо не вказано Продавцем. 

  2. Вартість доставки не вказується в Інтернет-магазині, оскільки залежить від чинних тарифів поштової служби/транспортної компанії (перевізника).

  3. Продавець не несе відповідальності за термін доставки товарів, оскільки він залежить від дій третіх осіб (перевізників).

  4. При доставці товару силами перевізника, Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з правилами перевізника щодо перевезення вантажів (в т.ч. із вартістю доставки).

  5. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем перевізнику самостійно, при отриманні товару. Точна вартість доставки визначається перевізником.

  6. Зобов'язання по передачі товару Покупцю за Договором вважаються виконаними, а також ризик випадкової загибелі товару переходить до Покупця в момент передачі Продавцем товару перевізнику. Відповідальність за доставку товару до місця доставки, визначеного Покупцем, несе перевізник.

  7. Прийом товару за кількістю та якістю відбувається в місці передачі товару від Продавця (перевізника) Покупцеві. При отриманні товару Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність пакування, після чого відкрити його та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності. Після отримання Покупцем товару, претензії до кількості, комплектності та виду товару не приймаються.

 3. ПРЕТЕНЗІЇ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

  1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (Продавця), або фальсифікації товару, підтвердженої висновком експертизи, Покупець, в порядку та у строки, встановлені гарантійними зобов'язаннями виробника товару, з урахуванням умов Договору, має право за своїм вибором вимагати від Продавця:

 1. розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

 2. заміни товару на такий самий товар або на аналогічний за характеристиками, з-поміж наявних у Продавця.

 1. У будь-якому випадку, повернення товару повинно здійснюватися в оригінальному пакуванні, в якому надійшов товар, із збереженням товарного вигляду і споживчих якостей товару.

 2. Перелік товарів, які не підлягають поверненню на підставах, передбачених в цьому пункті, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції) а також відповідно до ст. 13, ч.5, п.3, Закону України "Про захист прав споживачів"

 3. Розгляд вимог Покупця, в тому числі щодо повернення товару здійснюється у порядку, визначеному Законом України "Про захист прав споживачів", за умови надання Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України зокрема, письмової заяви, за адресою - welcome@shine-bright.com.ua   

 4. Продавець не несе відповідальності за недоліки товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

 5. Всі неврегульовані в цьому Договорі питання, пов'язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни товару при виявленні недоліків протягом строку гарантії (придатності), регулюються у відповідності до гарантійних зобов'язань, визначених виробником відповідного товару, а у випадку невстановлення виробником таких гарантійних зобов'язань – відповідно до чинного законодавства України.

 1. ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

  1. Всі матеріали (та їх зміст), опубліковані в Інтернет-магазині https://shine-bright.com.ua, є повною та виключною власністю Адміністратора або використовуються Адміністратором згідно умов відповідної ліцензії. Будь-яке використання цього Інтернет-магазину, його частин, дизайну та/або матеріалів без прямого дозволу Адміністратора є порушенням прав інтелектуальної власності. 

  2. Використання контенту, інформації, а також будь-яких інших матеріалів, розміщених в Інтернет-магазині можливо тільки в рамках функціоналу.

  3. Якщо Ви є власником торговельної марки та/або інших об’єктів інтелектуальної власності та вважаєте, що матеріали, розміщені в Інтернет-магазині, порушують Ваші права, будь ласка, зв’яжіться з нами за контактами, розміщеними в Інтернет-магазині або напишіть нам на електронну адресу: welcome@shine-bright.com.ua    

  4. У зверненні, будь ласка, вкажіть наступну інформацію: ідентифікуйте себе (ім’я, адресу для листування, електронну пошту); опишіть характер порушення права інтелектуальної власності та ідентифікуйте відповідний об’єкт інтелектуальної власності в Інтернет-магазині.

 2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ

  1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань, визначених цим Договором, сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства та відповідно до положень Договору.

  2. Адміністратор докладатиме усіх розумних зусиль для належної роботи Інтернет-магазину, проте не несе відповідальності перед Покупцями, Продавцями або третіми особами за прямі та/або непрямі збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або ділової репутації, понесені у зв'язку з використанням Інтернет-магазину, або неможливості його використання, або несанкціонованого доступу до комунікацій Покупця та/або Продавця третіми особами, або за неможливість реалізації або придбання товарів в Інтернет-магазині, зокрема, у таких випадках:

 1. за наявності технологічних несправностей каналів зв'язку загального користування, або втрати доступу до мережі Інтернет – до усунення несправностей або відновлення доступу, відповідно;

 2. за наявності ознак несанкціонованого доступу до управління обліковим записом Покупця або Продавця – на термін дії таких обставин;

 3. при порушенні безпеки обладнання чи несправності обладнання (персонального комп’ютера, смартфона), що використовується Покупцем для здійснення замовлення Товарів або Продавцем для адміністрування прийняття замовлень та відправки товарів. 

 1. Продавець та Адміністратор не несуть відповідальності за будь-які збитки, що виникли у Покупця в результаті того, що Покупець не ознайомився або несвоєчасно ознайомився з умовами цього Договору.

 2. У будь-якому випадку сукупна відповідальність Продавця перед Покупцем за будь-яким позовом чи претензією за цим Договором обмежується розміром вартості товарів, придбаних Покупцем за цим Договором.

 3. Продавець вживає всі можливі заходи для забезпечення надійності джерел отримання інформації та матеріалів, що розміщуються в Інтернет-магазині. Проте, Продавець не несе відповідальності за допущені помилки або неточності, а також за можливі наслідки використання даної інформації та матеріалів Покупцем. Всі матеріали та інформацію в Інтернет-магазині подано "як є", без надання гарантій стосовно повноти, точності, своєчасності або результатів їх використання, без жодних інших гарантій, заявлених або припущених, в тому числі гара